微信图片_20240329112329
微信图片_20240329102553
g1
banderolë
3
Përshëndetje, mirëpresim të konsultoni produktet tona!

Rreth HAMPOTECH

Dongguan Hampo Electronic Technology Co., Ltd. u krijua në 2014 dhe ka grumbulluar më shumë se 8 vjet përvojë në industri.Hampotech është një nga dhjetë ndërmarrjet më të mira të teknologjisë së lartë në ofruesit e zgjidhjeve të sistemit të imazhit optik të Kinës.

Kompania ndodhet në Guangdong, Kinë, me një sipërfaqe totale prej 13,000 metrash katrorë.Me ekipin e tij unik të R&D si bazë, të orientuar nga ekipi i përkushtuar i shitjeve, Hampotech tashmë është zhvilluar në një kompani profesionale të produkteve video të integruara me zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin pas shitjes të gjitha së bashku.Produktet tona kryesore përfshinin modulet e kamerës USB, modulet e kamerës SoC, modulet e kamerës MIPI, kamerat e imazhit termik, kamerat e internetit dhe produkte të tjera video dhe audio.I cili përdoret gjerësisht në të gjitha llojet e makinerive industriale, si ATM, kioskë, pajisje mjekësore, drone, robotë, shtëpi inteligjente, automjete etj.

Ne gjithmonë besojmë se produktet u shërbejnë përdoruesve, teknologjia i shërben jetës dhe presim me padurim zgjedhjen tuaj dhe bashkohuni me ne.Le të punojmë së bashku për të krijuar një të ardhme të re të vizionit video.

produkt

Një komplet zgjidhjesh video dhe audio

 • Webkamera
 • Moduli i kamerës USB
 • Moduli i kamerës MIPI
 • 21500000$

  Shitjet vjetore

 • 1500+

  Produktet e Shërbimit

 • 1000+

  Shërbyer klientët

 • 99%

  Kënaqësi të konsumatorëve

Forca jonë

Shërbimi ndaj klientit, Kënaqësia e klientit

rastin tonë

Shfaqja e rasteve tona të suksesshme

 • Klienti përdor modulin tonë të kamerës 0877 në raftin inteligjent, ju mund të kontrolloni informacionin në kabinet në kohë reale, i cili është i lehtë për t'u menaxhuar.

  Raftet e zgjuara

  Klienti përdor modulin tonë të kamerës 0877 në raftin inteligjent, ju mund të kontrolloni informacionin në kabinet në kohë reale, i cili është i lehtë për t'u menaxhuar.
  shikoni më shumë
 • Hampotech zhvilloi një kamerë kompjuteri të quajtur Vulcan, e cila zgjidhte problemet e njerëzve që mbanin takime në shtëpi dhe studentëve që merrnin kurse online.

  Webkamera

  Hampotech zhvilloi një kamerë kompjuteri të quajtur Vulcan, e cila zgjidhte problemet e njerëzve që mbanin takime në shtëpi dhe studentëve që merrnin kurse online.
  shikoni më shumë
 • Klientët përdorin kryesisht modulet tona të kamerës 0130 dhe 2048. Ne i ndihmojmë klientët të zgjidhin probleme të tilla si rregullimi i mprehtësisë, rregullimi i pikës qendrore dhe mjeshtëria.

  OCR/Instrumenti i skanuesit të dokumenteve

  Klientët përdorin kryesisht modulet tona të kamerës 0130 dhe 2048. Ne i ndihmojmë klientët të zgjidhin probleme të tilla si rregullimi i mprehtësisë, rregullimi i pikës qendrore dhe mjeshtëria.
  shikoni më shumë

lajme dhe informacione